Трикотажний жіночий костюм в рубчик великого розміру БАТАЛ 48-62 широкі брюки і вільна кофта під горло
-10%
1 350 ₴
1 215 ₴
- В наявності
- Код: 222 CX
- +380 (95) 816-47-22Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
Трикотажний жіночий костюм в рубчик великого розміру БАТАЛ 48-62 широкі брюки і вільна кофта під горло
ОПИС МОДЕЛІ
- Тканина: трикотаж рубчик
- Розмір: 48-50, 52-54, 56-58, 60-62
- Колір: чорний, шоколадний, мокко, бежевий
- Модель: 222 CX
- Виробництво: Україна 🇺🇦
- Догляд: рекомендоване прання на делікатному режимі 30°
Заміри:
Тканина доброе тягнеться.
48-50
ОГ 120 см, плече 25 см, рукав 54 см, спинка 70 см. От 72-116 см, об 122 см, довжина 111 см.
52-54
ОГ 130 см, плече 27 см, рукав 54 см, спинка 70 см. От 76-122 см, об 126 см, довжина 111 см.
56-58
ОГ 140 см, плече 27 см, рукав 54 см, спинка 70 см. От 82-134 см, об 140 см, довжина 112 см.
60-62
ОГ 148 см, плече 28 см, рукав 54 см, спинка 71 см. От 86-144 см, об 146 см, довжина 112 см.
допоможемо підібрати розмір за необхідними параметрами (об'єм грудей/талії/стегон/зріст)
*колір в реальності може дещо відрізнятися від фото в залежності від освітлення і екрану Вашого пристрою.
Відправлення 3 рази на тиждень, у першій половині дня:
- понеділок
- середа
- субота
Відправляємо: Новою пошта/УкрПошта/Rozetka
ОПЛАТА:
- пром оплата (одразу на сайті)
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП/на картку ФОП
- післяплата з передоплатою 150 грн
ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ стандартні, впродовж 14 днів, за умови збереження товарного вигляду. Доступне Легке повернення від Нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Водолазка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Воротник гольф |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Пам'ять |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 215 ₴









