Жіночий ремінь Weatro 1 х 110 см Бірюзовий zhkz-1cm-008
вверхвниз

Ремінь жіночий з екошкіри, ширина 1 см, довжина 110 см.
Стильний аксесуар підкреслить Ваш стиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Le-Mon |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | zhkz-1cm-008 |
| Вид | Ремни |
| Длина ремня | 110-119 см: 100-110 см |
| Довжина ременя | 110 см |
| Категория | Для женщин, Для девочек |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Событие | Повседневные, Праздничные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина ремня | 1 см |
Информация для заказа
- Цена: 276 ₴


