Ремінь жіночий шкіряний, ширина 2,8 см, довжина 110 см. Країна-виробник Китай.
Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weatro |
| Страна производитель | Китай |
| Длина ремня | 1100 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Размер ремня | 101-110 см |
| Тип ремня | Классический |
| Цвет | Черный |
| Ширина ремня | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 529 ₴




