Чоловіча сумка месенджер (через плече) Famk , Темно-зелений
вверхвниз

635 ₴
- В наличии
- Код: 1014
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка з водовідштовхувальної тканини для повсякденного носіння. Сумка має книжкову орієнтацію, 1 містке відділення і додаткову кишеню з клапаном. Сумка вміщує все, що може стати в нагоді кожен день, легко впорядковуючи важливі дрібниці за рахунок 2 внутрішніх кишень в основному відділенні. Основне відділення має досить широкий кут розкриття, що дозволяє легко та швидко діставати потрібні речі.
Сумка відмінно підходить людям, які живуть у ритмі повсякденності! Класичний варіант відкриття дозволить користуватися виробом на ходу та бути мобільним у будь-який момент.
Особливості:
- Клапан на передній блискавці.
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має 2 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAMK |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | MsB |
| Ремінь | до 140 см |
| Размер | 22 х 18 х 5,5 см |
| Пол | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Цвет | Темно-зелёный |
| Ціна | 480.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 635 ₴








