Сумка через плече для чоловіків та жінок Famk SMR3 , Помаранчевий
вверхвниз

688 ₴
- В наличии
- Код: 1022
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Існує безліч обґрунтованих причин купити сумку через плече. Вона стильна та сучасна, тому її можна поєднувати з багатьма предметами гардеробу. Незважаючи на невеликі розміри, вона здатна помістити всі необхідні предмети, які раніше ви носили в кишенях. Перекинувши аксесуар через плече, ви можете без проблем переміщатися всередині громадського транспорту або танцювати на концерті улюбленої групи. Сумки через плече FAMK не викличуть у користувача стиснення або дискомфорту, адже кожен елемент їхньої конструкції продуманий до дрібниць.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильні пулери у вигляді шнуру.
- Має 4 кишені усередині основного відділення.
- Сітка на передній частині.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество отделений | 1 |
| Производитель | FAMK |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 4 |
| Мoдель | SMR3 |
| Ремінь | до 120 см |
| Размер | 18 х 22 х 5,5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 520.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴






