Сумка через плече для чоловіків та жінок Famk МСR4 , Зелений
вверхвниз

596 ₴
- В наличии
- Код: 1026
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана модель сумки це вільні руки та всі необхідні речі у швидкому доступі. Така сумка користуються популярністю у міському повсякденному житті, а також серед любителів подорожей. Вони призначені для зберігання необхідних речей малого розміру, таких як документи, гроші, пластикові картки, мобільний телефон, ключі, засоби самооборони, навушники, зарядний пристрій, гігієнічні засоби тощо.
Особливості:
- Усередині підкладка.
- Передня, задня та нижня частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Водовідштовхувальна тканина.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- В основному відділенні знаходиться додаткова кишеня.
- Передня частина прикрашена сіткою.
- Стильні пулери у вигляді шнурка.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 1 |
| Производитель | FAMK |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | МСR4 |
| Ремінь | до 120 см |
| Размер | 16 х 12,5 х 5,5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 450.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 596 ₴








