Сумка через плече для чоловіків та жінок FAMK CB , Чорний
вверхвниз

754 ₴
- В наличии
- Код: 1035
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка із водовідштовхувальної тканини для повсякденного носіння. Має одне основне відділення у якому дві внутрішні кишені. Попереду кишеня з клапаном на фастексі. Позаду кишеня на блискавці. Сумка має наплічний регульований ремінь на карабінах, що дозволяє комфортно носити аксесуар на плечі.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Плечовий ремінь на карабінах регулюється по довжині.
- Має 2 кишені усередині основного відділення.
- Передня кишеня з клапаном на фастексті.
- Задня кишеня на блискавці.
- Зручні пулери на бігунках.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Производитель | FAMK |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | CB |
| Ремінь | до 160 см |
| Размер | 20 х 15 х 7 см |
| Пол | Унисекс |
| Ціна | 570.00 |
| Ширина ременя | 2,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 754 ₴








