Чоловіча сумка нагрудна (слінг) Famk , Чорний
вверхвниз

767 ₴
- В наличии
- Код: 1044
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка слінг зараз користується великою популярністю. А все тому – що дуже зручна, стильна, а головне містка.
Дана модель має одне велике відділення з двома внутрішніми кишенями, дві додаткові кишені спереду, та одну кишеню на блискавці по заду.
Особливості:
- Виконана із зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передні та задні частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Лямка на карабіні відстібається, що дозволяє носити сумку на лівому або правому плечі.
- Зручні пулери на бігунках.
- Зручна форма, що дозволяе вмістити планшет, тижневик...
- Має багато кишень.
- Зручний кут відкриття сумки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Производитель | FAMK |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка нагрудна (слінг) |
| Додаткові кишені | 3 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | SlB |
| Ремінь | до 160 см |
| Размер | 18х25х8 см |
| Пол | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 580.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 767 ₴







