Сумка месенджер (через плече) для чоловіків та жінок Famk WPM , Чорний
вверхвниз

702 ₴
- В наличии
- Код: 1049
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка через плече або як ще називають цей виріб "месенджер". Аксесуар для молодих, активних та для тих хто не любить носити із собою громіздкі речі, така модель стане чудовим вибором завдяки своїй компактності. Більше того, вона ще досить містка завдяки основному відділенню з кишень усередині. А також має 2 додаткові кишені спереду і 1 ззаду. В неї поміститься все: телефон, гаманець, планшет, документи та інші речі, необхідні поза домом.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Передня та задня частини мають щільні вставки.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має 1 кишеню усередині основного відділення та 3 додаткові кишені.
- Передні кишені мають клапан на блискавці.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Производитель | FAMK |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 3 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | WPM |
| Ремінь | до 145 см |
| Размер | 22 х 18 х 5,5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 530.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 702 ₴






