Маленька сумка месенджер (через плече) для чоловіків та жінок FAMK MBR5 , Чорний
вверхвниз

430 ₴
- В наличии
- Код: 1053
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка через плече максимально зручна та практична. Це компактна сумка, вона не підходить для габаритних речей, але вміщує невеликі документи, гаманець, гаджет та інші важливі дрібниці. Виконана у максимально простому та зручному форматі. Вона виготовляється з водовідштовхувальної тканини – оксфорд.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має 1 кишеню усередині основного відділення.
- Ккишеня спереду із сітки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | MBR5 |
| Ремінь | до 160 см |
| Размер | 16 х 13,5 х 5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 325.00 |
| Ширина ременя | 2 см |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴






