Сумка на пояс (бананка) чорна з натуральної шкіри з одним відділенням для чоловіків , Чорний
вверхвниз

1 719 ₴
- В наличии
- Код: 8023
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Представляємо вам бананку, яка стане вірним супутником для сучасної та стильної людини. Функціонал бананки невеликий, але практичний. Має одне основне відділення на блискавці. Носити бананку можна двома способами: за допомогою однієї лямки для носіння по діагоналі корпусу або на поясі. Це чудове рішення для тих, хто цінує комфорт та свободу рухів.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильна застібка-фастекс виготовлена з якісного пластику.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Horned Cossack |
| Вид | Поясна сумка |
| Країна-виробник | Україна |
| Мoдель | BBNL |
| Ремінь | до 150 см |
| Размер | 30х10х8 см |
| Пол | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1300.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 719 ₴






