Чоловіча сумка месенджер (через плече) з натуральної шкіри crazy horse, Темно-коричневий
вверхвниз

2 248 ₴
- В наличии
- Код: 8024
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Образ успішного та статусного чоловіка складається з багатьох деталей. Це не лише одяг, взуття та парфуми, а й аксесуари. Саме вони є завершальними елементами образу, що створюють цілісну картину. Шкіряний месенджер – ідеальний варіант, щоб носити із собою необхідні речі, при цьому виглядати стильно та привабливо.
Особливості:
- Виконан із натуральної шкіри crazy horse (крейзі хорс).
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Має 2 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Horned Cossack |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | MsBCH |
| Ремінь | до 145 см |
| Размер | 22 х 18 х 5,5 см |
| Пол | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Цвет | Темно-коричневый |
| Ціна | 1700.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 248 ₴





