Сумка на пояс (бананка) з натуральної шкіри crazy horse для чоловіків та жінок, Коричневий
вверхвниз

1 984 ₴
- В наличии
- Код: 8026
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хочете завжди мати при собі потрібні речі і при цьому стильно виглядати Купуйте сумку-бананку зі шкіри - трендовий аксесуар для чоловіків і жінок на всі випадки життя! Сумка-бананка - аксесуар на ремені з застібкою-блискавкою. У такій м'якій та гнучкій сумці зручно зберігати гроші, документи, будь-які речі, які повинні бути під рукою. Бананка завжди на виду і під контролем, вона не стане здобиччю злодіїв, не загубиться. Цей аксесуар не тільки практичний, але і дуже красивий. Бананки можна зустріти в колекціях провідних модних будинків світу.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри crazy horse
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильна застібка-фастекс виготовлена з якісного пластику.
- Має 3 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Horned Cossack |
| Вид | Поясна сумка |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 3 |
| Мoдель | BBCH |
| Ремінь | до 150 см |
| Размер | 21х12х4,5 см |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1500.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 984 ₴








