Сумка через плече для чоловіків та жінок FAMK CBR3 , Чорний
вверхвниз

767 ₴
- В наличии
- Код: 1056
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка крос-боді Famk CBR3 з патріотичним принтом "I'M UKRAINIAN" вміщує більше речей завдяки нестандартній прямокутній формі. А світловідбивна стрічка робить сумку легко помітною у темний час.
Сумка виконана з водовідштовхувальної тканини та представлена у 6 кольорах. Сумку можна носити перекинувши через плече. Дана модель має одне велике відділення з однією кишенею на блискавці та двома внутрішніми кишенями. Додатково має одну кишеню на блискавці спереду, що зроблена із сітки. Та має одну кишеню на блискавці по заду.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передня та задня частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має світловідбивну стрічку на передньому клапані.
- Має 3 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 3 |
| Мoдель | CBR3 |
| Ремінь | до 150 см |
| Размер | 14,5 х 21 х 7 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 580.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 767 ₴





