Сумка для ноутбука з натуральної шкіри crazy horse, Коричневий
вверхвниз

3 703 ₴
- В наличии
- Код: 8033
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальна сумка для ноутбука виготовлена з високоякісної натуральної шкіри crazy horse, що надає їй унікального та елегантного вигляду. Цей матеріал чудово поєднується з будь-яким стилем одягу та зберігає особливий шарм. Текстура натуральної шкіри crazy horse з часом тільки покращується, набуваючи вінтажного вигляду. Шкіряне перенесення витримує інтенсивне використання. Вона не піддається впливу ультрафіолету, не розтягується.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри crazy horse.
- Ремінь через плече пошитий із щільної пасової стрічки.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Кишеня на передній частині сумки забезпечує швидкий доступ до речей.
- Сумку можна носити в руках чи через плече.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від представлених на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Коричневый |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Horned Cossack |
| Вид | Сумка для ноутбука |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | LBCH |
| Ремінь | до 120 см |
| Размер | 40х32х8 см |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 2800.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 703 ₴


