Маленька сумка крос-боді (через плече) для чоловіків та жінок FAMK СBs , Чорний
вверхвниз

635 ₴
- В наличии
- Код: 1062
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливе місце в гардеробі займає сумка – легка і містка, надійна і незамінна. Також це серйозний аксесуар, який стане відмінним доповненням до повсякденного образу. Сумка всередині має ударозахисні стінки із пінофолу, що дозволяє мінімізувати ризик пошкодження таких крихких предметів, як мобільний телефон.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильні пулери на бігунках.
- Має 3 додаткові кишені.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 3 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | СBs |
| Ремінь | до 150 см |
| Размер | 16 х 12,5 х 5,5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 480.00 |
| Ширина ременя | 2,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 635 ₴



