Маленька нагрудна сумка (слінг) для чоловіків та жінок Famk SCB, Синій
вверхвниз

635 ₴
- В наличии
- Код: 1071
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленька сумка слінг – зручний вибір міської сумки. Вироби з лямкою на плечі полюбилися багатьом – особливо тим, хто часто ходить пішки, користується міським транспортом, веде активний спосіб життя. Їхні переваги очевидні. Модель щільно закріплюється, якщо надіти її через торс. Руки та плечі при цьому залишаються абсолютно вільними. Лямка досить велика по ширині, тому вона чудово знімає навантаження із хребетного стовпа. Навіть якщо ви вирішили перенести багато речей у сумці, можна бути впевненими, що ця лямка не натре плече.
Особливості:
- Виконана із зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передні та задні частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Зручні пулери на бігунках.
- Зручний кут відкриття сумки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Сумка нагрудна (слінг) |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | SCB |
| Ремінь | до 140 см |
| Размер | 17,5 х 12,5 х 4,5 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 480.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 635 ₴





