Сумка через плече для чоловіків та жінок Famk SMR3 2.0 , Темно-зелений
вверхвниз

820 ₴
- В наличии
- Код: 1086
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Активний темп життя сучасної людини примушує вибирати практичні, зручні та якісні речі, які не відволікатимуть від важливих завдань. Сумки через плече - оптимальний варіант для всіх, а також для тих, хто багато часу проводить у телефоні. Такий аксесуар звільняє руки, забезпечуючи максимальний комфорт під час носіння.
Модна сумка через плече допоможе створити стильний образ та пожвавити зовнішній вигляд. Вибирайте яскраві моделі із декоративними елементами. Незвичайна сумка через плече стане яскравим акцентом у одязі. Також сумка підійде для прогулянок. Це вигідне вкладення у ваш гардероб.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильні пулери у вигляді шнуру.
- Має 3 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAMK |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 3 |
| Мoдель | SMR3 2.0 |
| Ремінь | до 145 см |
| Размер | 18 х 22 х 7 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Цвет | Темно-зелёный |
| Ціна | 620.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴






