Сумка через плече (месенджер) для чоловіків та жінок FAMK SQR4-r, Чорний
вверхвниз

820 ₴
- В наличии
- Код: 1093
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель виконана із зносостійкої та вологовідштовхувальної тканини. У квадратній сумці є одне центральне відділення та додаткова кишеня спереду, які закриваються блискавкою. Усередині сумка має одну кишеню на блискавці. Це дозволяє організувати та використовувати місце у сумці максимально ефективно. Носити можна на плечі, для цього передбачений плечовий ремінь із регулятором довжини. Ідеально підійде для повсякденного використання молодим енергійним людям.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильні та зручні пулери.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | SQR4-r |
| Ремінь | до 130 см |
| Размер | 19 х 19 х 7 см |
| Пол | Унисекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 620.00 |
| Ширина ременя | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴






