Жіноча сумка крос-боді (через плече) з натуральної шкіри розмір S, Червоний
вверхвниз

1 852 ₴
- В наличии
- Код: 8054
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витончена та елегантна сумочка для жінок та дівчат,. Можна сказати що ця сумка поза модою, тому що лишається популярною в усі часи. Це означає, що можна і сьогодні складати з нею модний образ. Вишуканий блиск металу стильної фурнітури та лаконічний дизайн, сумка дозволить кожній жінці й дівчині почуватися енергійною і модною.
- Виконан із натуральної шкіри
- Міцна, надійна та практична підкладка
- Якісна металева фурнітура
- Має 3 кишені усередині основного відділення
- В 2-х розмірах: S - 22х12х5 см, M - 22х15,5х5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Horned Cossack |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 3 |
| Количество отделений | 1 |
| Ремінь | до 120 см |
| Размер | 22 х 12 х 5 см |
| Пол | Жінкам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1400.00 |
| Ширина ременя | 2 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 852 ₴









