Женский трикотажный спортивный костюм со стразами большого размера plussize 48-58 леопардовый принт
-10%
1 400 ₴
1 260 ₴
- В наличии
- Код: 455 J
- +380 (95) 816-47-22Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
Жіночий трикотажний спортивний костюм зі стразами великого розміру plussize 48-58 леопардовий принт
ОПИС МОДЕЛІ
- Тканина: трикотаж двунитка (добре тягнеться), стрази
- Розмір: 48-50, 52-54, 56-58
- Колір: мокко, чорний, сірий
- Модель: 455 J
- Виробництво: Україна 🇺🇦
- Догляд: рекомендоване прання на делікатному режимі 30°
Параметри моделі на фото 110/86/116, зріст 170 см, на моделі представлений розмір 52-54
Параметри кофти:
ог: 120/128/136 см
Довжина кофти: 67/68/69 см
Довжина рукава від горловини: 70/73/74 см
Параметри штанів:
ос: 112/120/128 см
Довжина штанів по внутрішньому/зовнішньому шву: 75/101; 75/103; 75/105 см
допоможемо підібрати розмір за необхідними параметрами (об'єм грудей/талії/стегон/зріст)
*колір в реальності може дещо відрізнятися від фото в залежності від освітлення і екрану Вашого пристрою.
Відправлення 3 рази на тиждень, у першій половині дня:
- понеділок
- середа
- субота
Відправляємо: Новою пошта/УкрПошта/Rozetka
ОПЛАТА:
- пром оплата (одразу на сайті)
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП/на картку ФОП
- післяплата з передоплатою 150 грн
ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ стандартні, впродовж 14 днів, за умови збереження товарного вигляду. Доступне Легке повернення від Нової пошти
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Повседневный костюм |
| Обхват бедер | 112 см |
| Обхват груди | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штаны |
| Размер женской одежды | 48/50 |
| Цвет | Черный |
| Стиль | Спортивный |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Двунитка |
| Узоры и принты | Леопардовый принт |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Длина рукава изделия | 70 см |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Отделка и украшения | Стразы |
| Застежка | Молния |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL-2XL |
- Цена: 1 260 ₴







