Сумка через плече для чоловіків та жінок Famk МСR4 , Зелений
вверхвниз

596 ₴
- В наявності
- Код: 1026
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана модель сумки це вільні руки та всі необхідні речі у швидкому доступі. Така сумка користуються популярністю у міському повсякденному житті, а також серед любителів подорожей. Вони призначені для зберігання необхідних речей малого розміру, таких як документи, гроші, пластикові картки, мобільний телефон, ключі, засоби самооборони, навушники, зарядний пристрій, гігієнічні засоби тощо.
Особливості:
- Усередині підкладка.
- Передня, задня та нижня частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Водовідштовхувальна тканина.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- В основному відділенні знаходиться додаткова кишеня.
- Передня частина прикрашена сіткою.
- Стильні пулери у вигляді шнурка.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Виробник | FAMK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | МСR4 |
| Ремінь | до 120 см |
| Розмір | 16 х 12,5 х 5,5 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 450.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴








