Рюкзак-сумка слінг на одне плече FAMK чорний
вверхвниз

1 125 ₴
- В наявності
- Код: 1039
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка слінг або ще її називають міні-рюкзак, зараз користується великою популярністю. А все тому – що незважаючи на невеликий розмір вона, крім того, що дуже стильна, ще й зручна, комфортна і практична.
Дана модель має одне велике відділення з внутрішньою кишенею, додаткову велику кишеню спереду і додаткову кишеню на клапані. Також з боків сумки розташовуються ще дві додаткові кишені для дрібних речей або пляшки.
Особливості:
- Виконана із зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передні та задні частини мають щільні вставки.
- М'яка сітка на задній частині.
- Якісна фурнітура.
- Лямка на карабіні відстібається, що дозволяє носити сумку на лівому або правому плечі.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має світловідбивну стрічку на передньому клапані.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Рюкзак слінг |
| Додаткові кишені | 4 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Мoдель | BbS |
| Ремінь | до 140 см |
| Розмір | 20х25 см |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴










