Чоловіча сумка нагрудна (слінг) Famk , Чорний
вверхвниз

767 ₴
- В наявності
- Код: 1044
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка слінг зараз користується великою популярністю. А все тому – що дуже зручна, стильна, а головне містка.
Дана модель має одне велике відділення з двома внутрішніми кишенями, дві додаткові кишені спереду, та одну кишеню на блискавці по заду.
Особливості:
- Виконана із зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передні та задні частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Лямка на карабіні відстібається, що дозволяє носити сумку на лівому або правому плечі.
- Зручні пулери на бігунках.
- Зручна форма, що дозволяе вмістити планшет, тижневик...
- Має багато кишень.
- Зручний кут відкриття сумки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Виробник | FAMK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Сумка нагрудна (слінг) |
| Додаткові кишені | 3 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | SlB |
| Ремінь | до 160 см |
| Розмір | 18х25х8 см |
| Стать | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 580.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴







