Маленька сумка месенджер (через плече) для чоловіків та жінок FAMK MBR5 , Чорний
вверхвниз

430 ₴
- В наявності
- Код: 1053
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка через плече максимально зручна та практична. Це компактна сумка, вона не підходить для габаритних речей, але вміщує невеликі документи, гаманець, гаджет та інші важливі дрібниці. Виконана у максимально простому та зручному форматі. Вона виготовляється з водовідштовхувальної тканини – оксфорд.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має 1 кишеню усередині основного відділення.
- Ккишеня спереду із сітки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | MBR5 |
| Ремінь | до 160 см |
| Розмір | 16 х 13,5 х 5 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 325.00 |
| Ширина реміну | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴






