Чоловіча сумка месенджер (через плече) з екошкіри, Чорний
вверхвниз

1 309 ₴
- В наявності
- Код: 8011
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі повсякденні сумки-месенджери, які носять через плече, не здають популярності вже кілька років. Сумка месенджер, також відома як листоноша і сумка кур'єра - практичний і стильний аксесуар, що поєднує в собі ряд істотних переваг. Характерною рисою виробу є довгий ремінець, що дозволяє носити його на плечі або перекидати через голову, залишаючи руки повністю вільними.
Особливості:
- Виконан із екошкіри.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Має 2 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Horned Cossack |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | MsEko |
| Ремінь | до 145 см |
| Розмір | 22 х 18 х 5,5 см |
| Стать | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 990.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴









