Сумка на пояс (бананка) з натуральної шкіри для чоловіків та жінок, Чорний
вверхвниз

1 852 ₴
- В наявності
- Код: 8022
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна та стильна сумка на пояс відрізняється зручністю та місткістю. Подібний аксесуар стане чудовим доповненням практично будь-якого одягу, при цьому дозволяє звільнити руки та кишені від потрібних дрібниць.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильна застібка-фастекс виготовлена з якісного пластику.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Horned Cossack |
| Вид | Поясна сумка |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | BBNL |
| Ремінь | до 150 см |
| Розмір | 32х15х9 см |
| Стать | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1400.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴



