Сумка на пояс (бананка) чорна з натуральної шкіри з одним відділенням для чоловіків та жінок, Чорний
вверхвниз

1 719 ₴
- В наявності
- Код: 8023
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам бананку, яка стане вірним супутником для сучасної та стильної людини. Функціонал бананки невеликий, але практичний. Має одне основне відділення на блискавці. Носити бананку можна двома способами: за допомогою однієї лямки для носіння по діагоналі корпусу або на поясі. Це чудове рішення для тих, хто цінує комфорт та свободу рухів.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильна застібка-фастекс виготовлена з якісного пластику.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Horned Cossack |
| Вид | Поясна сумка |
| Країна-виробник | Україна |
| Мoдель | BBNL |
| Ремінь | до 150 см |
| Розмір | 30х10х8 см |
| Стать | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1300.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴






