Чоловіча сумка месенджер (через плече) з натуральної шкіри crazy horse, Темно-коричневий
вверхвниз

2 248 ₴
- В наявності
- Код: 8024
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Образ успішного та статусного чоловіка складається з багатьох деталей. Це не лише одяг, взуття та парфуми, а й аксесуари. Саме вони є завершальними елементами образу, що створюють цілісну картину. Шкіряний месенджер – ідеальний варіант, щоб носити із собою необхідні речі, при цьому виглядати стильно та привабливо.
Особливості:
- Виконан із натуральної шкіри crazy horse (крейзі хорс).
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Має 2 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Horned Cossack |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 2 |
| Мoдель | MsBCH |
| Ремінь | до 145 см |
| Розмір | 22 х 18 х 5,5 см |
| Стать | Чоловікам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ціна | 1700.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 248 ₴





