Жіноча сумка на пояс (бананка) з натуральної шкіри, Бежевий
вверхвниз

1 719 ₴
- В наявності
- Код: 8029
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча модель бананки з натуральної шкіри - для жінок і дівчат, яку легко можна використовувати як прикрасу або доповнення в образі. При цьому вона дуже зручна та функціональна. Можна носити як на поясі, і через плече. Модель має одне основне відділення, що закривається на блискавку. Усередині розташована кишеня на блискавці. На лицьовій стороні має декор у вигляді ланцюжка.
Особливості:
- Виконана із натуральної шкіри
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна металева фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Має 1 відділення, та 1 внутрішньою кишенею
- З декором у вигляді ланцюжка
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Horned Cossack |
| Вид | Поясна сумка |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | WBBNL |
| Ремінь | від 90 см до 120 см |
| Розмір | 30х10х6 см |
| Стать | Жінкам |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 1300.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴




