Сумка крос-боді (через плече) для чоловіків та жінок FAMK CBR3 , Чорний
вверхвниз

767 ₴
- В наявності
- Код: 1056
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка крос-боді Famk CBR3 з патріотичним принтом "I'M UKRAINIAN" вміщує більше речей завдяки нестандартній прямокутній формі. А світловідбивна стрічка робить сумку легко помітною у темний час.
Сумка виконана з водовідштовхувальної тканини та представлена у 6 кольорах. Сумку можна носити перекинувши через плечі. Дана модель має одне велике відділення з однією кишенею на блискавці та двома внутрішніми кишенями. Додатково має одну кишеню на блискавці спереду, що зроблена із сітки. Та має одну кишеню на блискавці по заду.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передня та задня частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Зручні пулери на бігунках.
- Має світловідбивну стрічку на передньому клапані.
- Має 3 кишені усередині основного відділення.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 3 |
| Мoдель | CBR3 |
| Ремінь | до 150 см |
| Розмір | 14,5 х 21 х 7 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 580.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴





