Маленька нагрудна сумка (слінг) для чоловіків та жінок Famk SCB, Синій
вверхвниз

635 ₴
- В наявності
- Код: 1071
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька сумка слінг – зручний вибір міської сумки. Вироби з лямкою на плечі полюбилися багатьом – особливо тим, хто часто ходить пішки, користується міським транспортом, веде активний спосіб життя. Їхні переваги очевидні. Модель щільно закріплюється, якщо надіти її через торс. Руки та плечі при цьому залишаються абсолютно вільними. Лямка досить велика по ширині, тому вона чудово знімає навантаження із хребетного стовпа. Навіть якщо ви вирішили перенести багато речей у сумці, можна бути впевненими, що ця лямка не натре плече.
Особливості:
- Виконана із зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Передні та задні частини мають щільні вставки.
- Якісна фурнітура.
- Зручні пулери на бігунках.
- Зручний кут відкриття сумки.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Сумка нагрудна (слінг) |
| Додаткові кишені | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | SCB |
| Ремінь | до 140 см |
| Розмір | 17,5 х 12,5 х 4,5 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 480.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴





