Сумка через плече для чоловіків та жінок FAMK SQR4 , Чорний
вверхвниз

820 ₴
- В наявності
- Код: 1099
+380 (95) 816-47-22
Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель виконана із зносостійкої та вологовідштовхувальної тканини. У квадратній сумці є одне центральне відділення та додаткова кишеня спереду, які закриваються блискавкою. Усередині сумка має одну кишеню на блискавці. Також сумка має додаткову кишеню із сітки. Це дозволяє організувати та використовувати місце у сумці максимально ефективно. Носити можна на плечі, для цього передбачений плечовий ремінь із регулятором довжини. Ідеально підійде для повсякденного використання молодим енергійним людям.
Особливості:
- Виконана зі зносостійкої, водовідштовхувальної тканини.
- Міцна, надійна та практична підкладка.
- Якісна фурнітура.
- Надійний, регульований поясний ремінь.
- Стильні та зручні пулери.
Ремінь, фурнітура можуть відрізнятися від того, що представлено на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FAMK |
| Вид | Сумка через плече |
| Додаткові кишені | 2 |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх кишень | 1 |
| Мoдель | SQR4 |
| Ремінь | до 130 см |
| Розмір | 19 х 19 х 7 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | На блискавці |
| Ціна | 620.00 |
| Ширина реміну | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






