Жіночий трикотажний спортивний костюм зі стразами великого розміру plussize 48-58 леопардовий принт
-10%
1 400 ₴
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 455 J
- +380 (95) 816-47-22Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
Жіночий трикотажний спортивний костюм зі стразами великого розміру plussize 48-58 леопардовий принт
ОПИС МОДЕЛІ
- Тканина: трикотаж двунитка (добре тягнеться), стрази
- Розмір: 48-50, 52-54, 56-58
- Колір: мокко, чорний, сірий
- Модель: 455 J
- Виробництво: Україна 🇺🇦
- Догляд: рекомендоване прання на делікатному режимі 30°
Параметри моделі на фото 110/86/116, зріст 170 см, на моделі представлений розмір 52-54
Параметри кофти:
ог: 120/128/136 см
Довжина кофти: 67/68/69 см
Довжина рукава від горловини: 70/73/74 см
Параметри штанів:
ос: 112/120/128 см
Довжина штанів по внутрішньому/зовнішньому шву: 75/101; 75/103; 75/105 см
допоможемо підібрати розмір за необхідними параметрами (об'єм грудей/талії/стегон/зріст)
*колір в реальності може дещо відрізнятися від фото в залежності від освітлення і екрану Вашого пристрою.
Відправлення 3 рази на тиждень, у першій половині дня:
- понеділок
- середа
- субота
Відправляємо: Новою пошта/УкрПошта/Rozetka
ОПЛАТА:
- пром оплата (одразу на сайті)
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП/на картку ФОП
- післяплата з передоплатою 150 грн
ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ стандартні, впродовж 14 днів, за умови збереження товарного вигляду. Доступне Легке повернення від Нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
- Ціна: 1 260 ₴







