Жіночий лляний костюм у смужку великого розміру батал 48-62 брюки палаццо і сорочка вільного крою
-10%
1 600 ₴
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 1815 CX
- +380 (95) 816-47-22Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
Жіночий лляний костюм у смужку великого розміру батал 48-62 брюки палаццо і сорочка вільного крою
ОПИС МОДЕЛІ
- Тканина: льон, принт смужка
- Розмір: 48-50, 52-54, 56-58, 60-62
- Колір: шоколадний, бежевий, чорний
- Модель: 1815 CX
- Виробництво: Україна 🇺🇦
- Догляд: рекомендоване прання на делікатному режимі 30°
Заміри:
48-50
Сорочка: ОГ та ОС 120 см, довжина 75 см, довжина рукава 55 см
Брюки: ОТ 70-104 см, довжина 108/75 см, ОС 120 см
52-54
Сорочка: ОГ та ОС 130 см, довжина 76 см, довжина рукава 56 см
Брюки: ОТ 74-112 см, довжина 109/76 см, ОС 128 см
56-58
Сорочка: ОГ та ОС 140 см, довжина 77 см, довжина рукава 57 см
Брюки: ОТ 78-118 см, довжина 112/77 см, ОС 126 см
60-62
Сорочка: ОГ та ОС 150 см, довжина 78 см, довжина рукава 58 см
Брюки: ОТ 82-126 см, довжина 113/78 см, ОС 142 см
допоможемо підібрати розмір за необхідними параметрами (об'єм грудей/талії/стегон/зріст)
*колір в реальності може дещо відрізнятися від фото в залежності від освітлення і екрану Вашого пристрою.
Відправлення 3 рази на тиждень, у першій половині дня:
- понеділок
- середа
- субота
Відправляємо: Новою пошта/УкрПошта/Rozetka
ОПЛАТА:
- пром оплата (одразу на сайті)
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП/на картку ФОП
- післяплата з передоплатою 150 грн
ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ стандартні, впродовж 14 днів, за умови збереження товарного вигляду. Доступне Легке повернення від Нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
- Ціна: 1 440 ₴










