Жіночий вельветовий костюм великого розміру БАТАЛ 48-62 джоггери та зіп худі

1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1822 CX
- +380 (95) 816-47-22Анастасія
- +380 (99) 709-31-37Олександра
- +380 (96) 196-61-42Владислав
Жіночий вельветовий костюм великого розміру БАТАЛ 48-62 джоггери та зіп худі
ОПИС МОДЕЛІ
- Тканина: мікровельвет
- Розмір: 48-50, 52-54, 56-58, 60-62
- Колір: чорний, мокко, шоколадний, бежевий, синій
- Модель: 1822 CX
- Виробництво: Україна 🇺🇦
- Догляд: рекомендоване прання на делікатному режимі 30°
Заміри:
48-50
Сорочка: ОГ та ОС 120 см, довжина 63 см, довжина рукава 60 см, плече 18 см
Брюки: ОТ 74-120 см, довжина 103 см, ОС 124 см
52-54
Сорочка: ОГ та ОС 130 см, довжина 63 см, довжина рукава 60 см, плече 19 см
Брюки: ОТ 80-132 см, довжина 106 см, ОС 134 см
56-58
Сорочка: ОГ та ОС 140 см, довжина 64 см, довжина рукава 60 см, плече 20 см
Брюки: ОТ 86-138 см, довжина 107 см, ОС 140 см
60-62
Сорочка: ОГ та ОС 150 см, довжина 65 см, довжина рукава 61 см, плече 22 см
Брюки: ОТ 88-146 см, довжина 108 см, ОС 148 см
допоможемо підібрати розмір за необхідними параметрами (об'єм грудей/талії/стегон/зріст)
*колір в реальності може дещо відрізнятися від фото в залежності від освітлення і екрану Вашого пристрою.
Відправлення 3 рази на тиждень, у першій половині дня:
- понеділок
- середа
- субота
Відправляємо: Новою пошта/УкрПошта/Rozetka
ОПЛАТА:
- пром оплата (одразу на сайті)
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП/на картку ФОП
- післяплата з передоплатою 150 грн
ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ стандартні, впродовж 14 днів, за умови збереження товарного вигляду. Доступне Легке повернення від Нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Мікровельвет |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
- Ціна: 1 150 ₴








